KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13725318
nr 1372 5318
Etsning
Birgitta Källbäck, "En fjäril föds". Signerad, numrerad 16/50. Motivet: 24x18 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:37:48
100 kr